Efektivní švédský pracovní nůž nejvyšší kvality, která v sobě kombinuje extrémní ostrost a zachování ostří.
Nůž je určený pro precizní jemné práce vyžadující přesnost.
Kratší čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Ostří je odolnější proti opotřebení a zůstává ostré po velmi dlouhou dobu.
Ergonomicky tvarovaná zaoblená rukojeť je vyrobená z kombinace odolného plastu a měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu.
Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů.
Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.
Plastový klip na opasek.
Výčnělek na pouzdru nože slouží k upevnění dalších modelů pracovních nožů Morakniv se stejným typem pouzdra a vytvoření ideální kombinace pro vaši práci.
| Barva | fialová |
| Celková délka | 224 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka | 191 mm |
| Délka čepele | 75 mm |
| délka nože | 191 mm |
| délka rukojeti | 116 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| hmotnost nože | 100 g |
| Pouzdro | plastové |
| Střenka | TPE |
| tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | Morakniv |