Pracovní nůž vyvinutý v úzké spolupráci s odborníky nejrůznějších profesních kategorií v rámci stavebnictví.
Nůž je určený k řezání stavebních izolačních hmot, polystyrenu, minerální vaty, skelné a kamenné vlny.
Tuhá čepel se speciálně ozubeným ostřím je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Ostří je odolnější proti opotřebení a zůstává ostrá po dlouhou dobu.
Dostatečně velká ergonomicky tvarovaná plastová rukojeť z polypropylenu padne do ruky i v rukavicích.
Dlouhá životnost.
Určeno pro praváky i leváky.
Ochrana čepele.
| Barva | červená |
| Celková délka | 500 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka | 500 mm |
| Délka čepele | 350 mm |
| délka rukojeti | 150 mm |
| Hmotnost | 230 g |
| hmotnost nože | 230 g |
| Rukojeť | plastová |
| Střenka | polypropylen |
| Šířka čepele | 50 mm |
| tloušťka čepele | 1,4 mm |
| Výrobce | Morakniv |