Všestranný krátký švédský nůž na ryby prvotřídní kvality.
Čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Ostří je odolnější proti opotřebení, škrabka na šupiny v horní části čepele.
Tvarovaná rukojeť s prolisem je vyrobená z odolného plastu černé barvy.
Rukojeť je potažena vrstvou měkké přilnavé pryže, odolné proti skluzu.
Záštita v zelené barvě zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů.
Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.
Plastový klip na opasek.
Baleno v blistru.
| Barva | zelená |
| Celková délka | 223 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka čepele | 98 mm |
| délka nože | 214 mm |
| délka rukojeti | 115 mm |
| hmotnost nože | 104 g |
| Pouzdro | plastové |
| Střenka | TPE |
| tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | Morakniv |