Robustní nůž Duty Safe Food (S) vyvinutý pro použití zejména v potravinářském průmyslu
Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.
Čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Ostří je odolnější proti opotřebení a zůstává ostré po dlouhou dobu.
Zaoblená špička je bezpečná a použitelná v náročných prostředích.
S tloušťkou 2 mm je čepel odolná, zachovává si ostří a vyžaduje minimální údržbu – vlastnosti, díky nimž je nůž ideální pro každodenní použití v prostředí zpracování potravin.
Ergonomicky tvarovaná zaoblená rukojeť je vyrobená z odolného polypropylenu.
Záštita v zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů.
V horní části rukojeti se nalézá závěsný otvor pro uchycení nože pomocí karabiny, provázku nebo paracordu podle druhu využití.
Plastové pouzdro s oporou pro palec pro snadnější vytažení nože, které lze nalézt pomocí detektoru kovu.
Polymer použitý při výrobě pouzdra zajišťuje jeho pevnost a excelentní ochranu nože.
Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.
Plastový klip na opasek.
Výčnělek na pouzdru nože slouží k upevnění dalších modelů pracovních nožů Morakniv se stejným typem pouzdra a vytvoření ideální kombinace pro vaši práci.
| Barva | modrá |
| Celková délka | 224 mm |
| celková hmotnost | 111 g |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka čepele | 82 mm |
| délka nože | 197 mm |
| Délka střenky | 115 mm |
| hmotnost nože | 78 g |
| Pouzdro | polymer |
| Střenka | polypropylen |
| tloušťka čepele | 2 mm |
| Výrobce | Morakniv |
Robustní nůž Duty 546 Safe Food (S) vyvinutý pro použití zejména v potravinářském průmyslu
Tvar a provedení slouží efektivně ke snížení únavy a rizika poranění při opakujících se pohybech při používání nože.
Čepel je vyrobena ze švédské nerezové oceli 12C27 válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Ostří je odolnější proti opotřebení a zůstává ostrá po dlouhou dobu.
Zaoblená špička je bezpečná a použitelná v náročných prostředích.
S tloušťkou čepele 2 mm je odolná, zachovává si ostří a vyžaduje minimální údržbu – vlastnosti, díky nimž je nůž ideální pro každodenní použití v prostředí zpracování potravin.
Ergonomicky tvarovaná zaoblená rukojeť je vyrobená z odolného polypropylenu.
Záštita v zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů.
V horní části rukojeti se nalézá závěsný otvor pro uchycení nože pomocí karabiny, provázku nebo paracordu podle druhu využití.
Plastové pouzdro s oporou pro palec pro snadnější vytažení nože, které lze nalézt pomocí detektoru kovu.
Polymer použitý při výrobě pouzdra zajišťuje jeho pevnost a excelentní ochranu nože.
Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.
Plastový klip na opasek.
Výčnělek na pouzdru nože slouží k upevnění dalších modelů pracovních nožů Morakniv se stejným typem pouzdra a vytvoření ideální kombinace pro vaši práci.