spolehlivý švédský nůž 238 mm v červeném provedení s čepelí z nerezové oceli o tloušťce 2,5 mm, díky které je kompatibilní s podpalovačem integrovaným do rukojeti nože
Companion Spark - spolehlivý společník navržený tak, aby fungoval za každého počasí a při každém dobrodružství.
S tímto nožem můžete vykuchat rybu, nařezat jemné třísky na podpal a zapálit oheň.
Čepel o tloušťce 2,5 mm je vyrobena ze švédské nerezové oceli válcované za studena a kalené na HRC 56,5.
Díky scandi výbrusu se snadno ostří, je odolnější proti opotřebení a lépe se udržuje.
Hrana čepele je broušeno v 90° úhlu, takže je kompatibilní s podpalovačem uloženým v rukojeti.
Díky podpalovači si můžete být jistí, že budete mít teplo z ohně vždy k dispozici.
Podpalovač je vybavený šňůrkou o délce 475 mm s reflexními prvky, což snižuje riziko ztráty.
Tvarovaná rukojeť je vyrobená z termoplastického elastomeru odolného proti skluzu a umožňuje bezpečnější a stabilnější uchopení.
Záštita zabraňuje sklouznutí ruky a poranění prstů.
Plastové polymerové pouzdro s praktickým klipem pro připevnění nože k batohu nebo opasku.
Pouzdro je snadno omyvatelné, otvor ve špičce pouzdra usnadňuje odtok.
Opora pro palec pro snadnější vytažení nože.
Baleno v blistru.
| Barva | červená |
| Celková délka | 238 mm |
| Čepel | nerezová ocel SGM®S-ASE101-(HRC 56,5) |
| Délka | 238 mm |
| Délka čepele | 104 mm |
| délka nože | 223 mm |
| délka rukojeti | 119 mm |
| Hmotnost | 128 g |
| hmotnost nože | 128 g |
| Pouzdro | plastové |
| Střenka | TPE |
| tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Výrobce | Morakniv |