Kód: 12669 | Značka: Frosts

Morakniv Frosts Butcher Kit řeznická sada

Neohodnoceno
2 899 Kč 2 396 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

sada švédského řeznického nože s tuhou rovnou čepelí 182mm, kulaté ocílky 10mm a nože na zpracování drůbeže s tuhou rovnou čepelí 100mm z nerezové oceli sandvik ze série Frosts UG s flexibilním chráničem čepelí a nylonovým pouzdrem

Kategorie: Kuchyňské nože
Záruka: 2 roky
barva: černá
čepel: nerezová ocel 12C27 (HRC 58)
délka čepele: 100 mm, 182 mm
střenka: polyamid
tloušťka čepele: 3,1 mm, 1,8 mm
rozměry balení: 350 x 160 x 40 mm
pouzdro: nylonové
hmotnost nožů: 160,6 g / 86 g
celková hmotnost: 540 g
délka ocílky: 295 mm
délky ostřící části ocílky: 117 mm
průměr ocílky: 10 mm

Sada dvou švédských kuchyňských nožů a ocílky s vysokou úrovní kvality, které usnadňují a zároveň urychlují každodenní práce v kuchyni.
Sada je dodávána s flexibilním chráničem čepelí s poutkem na ocílku a otvory pro upevnění k opasku.
Čepele nožů jsou vyrobeny z čisté švédské nerezové oceli sandvik 12C27 s tvrdostí 58 HRC.
Ocel se vyrábí metodou válcování za studena a je následně kalena zamrazením při teplotě -80°C pro maximální tvrdost a zachování hran.
Díky vynikajícím vlastnostem oceli se nože snadno brousí a dlouho si zachovávají svou ostrost.
Nože jsou součástí série Frosts UG, která se vyznačuje rukojetí z polyamidu s povrchovou strukturou vzniklou mikrotryskáním pro zajištění optimálního tření.
Doporučují se pro zpracování a porcování vepřového, jehněčího nebo drůběžího masa.
Nože jsou určené pro praváky i leváky.
Sada je uložená v černém nylonovém pouzdru na druk.

Součásti sady:
Morakniv Frosts Wide Butcher Knife 7177UG
Řeznický švédský kuchyňský nůž s tuhou rovnou čepelí o délce 182 mm.

Morakniv Frosts Poultry Knife 9090UG
Švédský kuchyňský nůž pro zpracování drůbeže s tuhou rovnou čepelí o délce 100 mm .

Morakniv Frosts Sharpening Steel P-207
Kulatá ocílka pro oživení ostří nože a uhlazení po použití brousku s mikro jemným povrchem a průměrem ostřící části 10 mm.
Kovový kroužek na rukojeti pro snadné zavěšení.

O ZNAČCE MORAKNIV FROSTS
Máme dlouholetou tradici výroby kvalitních nožů pro profesionální uživatele. Nože Morakniv Frosts jsou ceněny nejen jednotlivými uživateli, ale také firmami působícími v potravinářském průmyslu pro svou dlouhou životnost a odolnost. Mnohé z nich jsou speciálně přizpůsobeny specifickým účelům.

Existují nože pro jatka, řeznictví a další pracovní prostředí, které kladou vysoké nároky jak na materiál, tak na kvalitu. Mnoho profesí vyžaduje vybavení s jedinečnými vlastnostmi pro plnění konkrétních funkcí. A tam přicházíme my. S noži, které se stanou součástí vás a vaší profese.

Pečlivě vybraná ocel znamená, že naše nože lze nabrousit do téměř extrémní ostrosti – ostrosti, která také vydrží dlouhou dobu. To je zvláště důležité, pokud máte dlouhý pracovní den a pracujete s nožem. Opakované zastavování práce na přebroušení ostří vyžaduje energii, čas a soustředění. Vyrábíme nože, které fungují po dlouhou dobu.

Rukojeť je ergonomicky tvarovaná – opět s ohledem na dlouhé pracovní dny. Aby se nůž stal přirozeným prodloužením vaší paže, abyste mohli svou práci vykonávat s požadovanou přesností a citem, potřebujete rukojeť, která zajistí, že vám nůž co nejlépe padne do ruky. Výkon a kontrola nad nožem znamená snížení rizika pracovních úrazů a úrazů z opakované námahy.

Pokud používáte naše nože pro potravinářský průmysl, měli byste mít pocit, že nůž je určený právě pro vás. Chcete se spolehnout, že si nůž zachová vysokou kvalitu po dlouhou dobu a bude se s ním pohodlně pracovat. Oba tyto aspekty času – váš pocit a životnost nože – jsou důvodem, proč naše nože opravdu vydrží.

 
OBJEDNAT SLUŽBU BROUŠENÍ NOŽŮ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: